Dlaczego warto mieć w swojej szafie trampki?

Odpowiedź na pytanie „Dlaczego warto mieć w swojej szafie trampki?”, to odpowiedź po części dość złożona, bo typowe trampki to tanie sportowe buty, których nie szkoda tak jak markowych, czyli i kobiety i mężczyźni mogą je mieć, po to by raz na jakiś czas pojechać w trampkach i na rowerze do miasta po niewielkie zakupy. Chodzenie w tym obuwiu też jest zasadniczo wygodne, bo ten typ buta to miękka i stosunkowo cienka podeszwa, oraz brak nawet niskiego obcasa. Jednym słowem jest to znaczna wygoda, jeśli chodzi o wyjście do miasta lub taki zwyczajny spacer na który wychodzi się po to by odetchnąć świeżym powietrzem. Takie wyjście w trampkach nawet późną jesienią nie jest męczące, bo ten typ obuwia jest znacznie lżejszym od standardowych butów zimowych.

Tanie trampki do biegania po parku i okolicach.

Nie tajemnicą jest to, że wiele osób w czasach obecnych biega lub chodzi na te nieco dalsze spacery. Tę formę aktywności fizycznej można uprawiać w dość drogich butach sportowych, ale tanie trampki zakupione na bazarze to opcja której mniej szkoda wtedy gdy w parku lub na najbliższej drodze gruntowej jest dość błotniście. W takich warunkach lepsze markowe buty można ubrudzić lub nieco uszkodzić o konar wystający z ziemi na skraju drogi gruntowej, ale tego typu uszkodzenia w przypadku tanich trampków to nie tragedia, bo można je kupować raz lub dwa razy do roku i to bez większej szkody dla portfela, bo to opcja zaskakująco tania i dlatego w miejsce jednej pary markowych butów sportowych można kupić pięć lub nawet sześć par takich trampków, które rzecz jasna zużyją się szybko, ale niewielu dostrzega w tym problem, bo w tych butach biega się, a gdy trzeba wykonać pewne prace wokół domu, choćby takie jak koszenie trawy, to kosi się w nich trawę i to tak jak w solidnie zmęczonych butach roboczych. Głównie ze względu na to, że nie trzeba się przejmować butami wartymi tyle co średni obiad w typowej restauracji.

Wygoda w przypadku tanich trampków.

Parametr taki jak wygoda w przypadku tanich trampków to nie sprawa najważniejsza, czyli w trampkach jest wygodniej niż w butach od garnituru, a niektórzy twierdzą że nawet znacznie wygodniej. Natomiast w porównaniu z tymi często polecanymi markowymi butami sportowymi trampki wypadają raczej słabo, choć nie w opinii każdego człowieka. Dla wielu tez trampki są opcją oczywistą, jeśli chodzi o prowadzenie samochodu, bo mają cienką podeszwę i dlatego lepiej się w nich obsługuje pedały auta. Nawet jeśli się jedzie na jakieś średnie przyjęcie to lepiej prowadzić w tych typowych trampkach, bo po dojechaniu obuwie to zmienia się na bardziej wytworne, a gdy ponownie wsiada się za kierownicę, to zmienia się ładne buty na trampki, bo obsługa pedałów w takich butach jest o wiele łatwiejsza, a nawet bezpieczniejsza.

Statystyczne trampki i drobny remont domu.

Typowe i tanie trampki to też obuwie wygodne do tych drobnych prac remontowych. Mowa tu o zerwaniu starych ceramicznych kafelków w łazience i o zastąpieniu ich płytkami z szarego granitu. wielu z nas wykonuje tego typu remont we własnym zakresie, po to by nieco zaoszczędzić, a najlepiej z przyczyn praktycznych pracuje się w nieco starszym znoszonym ubraniu i w trampkach, które też mogą mieć już trochę widocznych uszkodzeń. Taka praca jest po części brudną i lepiej nie wykonywać jej w markowych butach, które na dokładkę są nowymi, bo można je nieco zniszczyć, ale para trampek z bazaru to inna sprawa, bo kolejne można nabyć już dzień później i to za niewielkie pieniądze, czyli jeśli nie posiadamy jakichś znoszonych butów, to trampki w przypadku tego niewielkiego domowego remontu są raczej opcją najrozsądniejszą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *