Wieczór kawalerski- jak zorganizować, jakie atrakcje i co kupić na kawalerski?

Wieczór kawalerski to wyjątkowa noc w życiu każdego mężczyzny. Niejeden pragnie, aby ten wieczór był niczym wyjęty z filmu „Kac Vegas”. Dlatego też słynny „ostatni dzień wolności” powinien być odpowiednio uczczony. Z tej okazji podczas organizacji wieczoru kawalerskiego warto zastanowić się, jakie atrakcje przygotować oraz co kupić, aby ten wieczór był niezapomniany i pełen wrażeń.

Atrakcje na początek dobrej zabawy

Ważne jest, aby ten wieczór był inny od wszystkich. Dlatego też podczas organizacji wieczoru kawalerskiego warto zaopatrzyć się w oryginalne atrakcje. Jeśli przyszły pan Młody lubi zastrzyk adrenaliny warto rozważyć opcje grupowego wypadu na strzelnicę, paintball, gokarty czy quady. Jest to doskonała atrakcja na rozpoczęcie długiego wieczoru. Takie ekstremalne przygody z pewnością zapadną w pamięć na bardzo długo a także dodadzą energii do dalszego świętowania kawalerskiej nocy. Często nie wszyscy zaproszeni na wieczór kawalerski mają okazję wcześniejszego poznania się, dlatego takie zorganizowane atrakcje są również dobrym sposobem na integrację wszystkich uczestników wieczoru, co zdecydowanie pomaga w rozkręceniu zabawy.

Ważne jest miejsce

Oczywistym jest, że podczas wyjątkowej nocy, jaką jest wieczór kawalerski nie można zapomnieć o miejscu, w którym musi odbyć się pożegnanie z stanem kawalerskim. Miłośnikom nietypowych rozwiązań z pewnością spodoba się pomysł zorganizowania wieczoru kawalerskiego w specjalnie wynajętym tramwaju, autobusie czy limuzynie. Takie pojazdy stworzone są w oryginalnym, dedykowanym do tego typu imprez klimacie, dzięki czemu zabawa na wieczorze kawalerskim w takim pojeździe może być bardzo ciekawym rozwiązaniem. Warto jednak pamiętać, że doskonałym miejscem na świętowanie wieczoru kawalerskiego może być klub. Jeśli przyszły Pan Młody jest miłośnikiem imprez warto zarezerwować specjalną lożę w jego ulubionym klubie i tam spędzić resztę nocy.

Co kupić na pamiątkę kawalerskiego

Ważnym elementem wieczoru kawalerskiego jest również prezent. Jest to istotny element, dzięki któremu przyszły Pan Młody będzie posiadał pamiątkę z tej wyjątkowej nocy. Zarówno w Internecie jak i stacjonarnie można zakupić wiele przedmiotów będących doskonałą pamiątką. Sklepy często oferują zestawy alkoholowe, dedykowane gadżety lub ubrania z ciekawymi naszyciami. Mogą być to rzeczy zwariowane i zabawne lub po prostu należące do tych „bardziej przydatnych”. Dobranie prezentu zależy od tego, co preferuje nasz przyszły Pan Młody. Ciekawym prezentem może okazać się również bon podarunkowy. Przejazd sportowym samochodem, tatuaż, skok na bungee lub ze spadochronu to tylko nieliczne atrakcje, jakie można sprezentować na zakończenie wieczoru kawalerskiego.

Wieczór kawalerski jest wyjątkowym dniem. Warto zorganizować go tak, aby zapadł on w pamięci nie tylko przyszłemu Panu Młodemu, ale także jego nieodłącznym towarzyszom imprezy. Propozycji na zaplanowanie tego dnia jest bardzo dużo. Wybór jednak zależy tylko i wyłączne od preferencji i upodobań naszego kawalera, bo w końcu to jego wyjątkowy wieczór. Organizując kawalerski warto, więc wcześniej dowiedzieć się, co z pewnością może mu się spodobać a co nie do końca jest dobrym rozwiązaniem. Istotne jest również wcześniejsze rozplanowanie kosztów tak, aby na końcu nie okazało się, że plany mocno przekraczają nasz budżet i przez nieuwagę nie możemy zrealizować wszystkich atrakcji. No i na koniec najważniejsza złota zasada wieczoru kawalerskiego „Wszystko, co wydarzyło się na kawalerskim zostaje na kawalerskim”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *